Ürünlerimiz

Üretimini yaptığımız öne çıkan ürünlerimiz neler?

Biz Kimiz ?

2002 yılında üretime başlamış olan kurumsal firmamız profesyonel ve uzman ekip kadrolarıyla başarılı anlamda hizmet vermektedir. 3000 m² kapalı alan 2500m² açık alan ile ileri düzey endüstriyel makine pörtföyü ile üretim yapmaktadır.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan ESEN GRUP 20 yıllık tecrübesiyle sektöründe gelişmiş bir sanayi şirketidir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm verileriniz yüksek güvenlikli sunucularımızda özenle saklanır ve talepleriniz doğrultusunda silinir.

HIZLI TESLİMAT

Sipariş verdiğiniz ürünler anında hazırlanarak adresinize gönderilmek üzere yola çıkar.

KESİNTİSİZ DESTEK

Tüm soru görüş ve önerileriniz için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz ?

Orman ürünleri Ahşap el aletleri üretiminde ki 20 yıllık deneyimin ve mükemmeliyetçiliğin sonucunda tamamlamış olduğumuz başarılı iş organizasyonlarına atmış olduğumuz imzalara güveniyoruz.

Vizyonumuz: Orman ürünleri sektöründe; global, yenilikçi, tercih edilen ve birlikte büyümeyi ilke edinen lider bir dünya markası olmak.

Misyonumuz: Orman ürünleri sektöründe; sürdürülebilir ve etki yaratan büyümeyi tüm rakiplerinden farklılaşarak gerçekleştirmek, yeteneklere yatırım yapmak ve ülke değerlerini gözeterek global bir oyuncu olmak.

Blog Yazılarımız

Blog yazılarımızı okuyarak hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve üretim alanlarımız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.